PIC17C762-33I/L
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC17C762-33I/L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC17C762-33I/L
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 16KB OTP 84PLCC
Duomenų lapai: 1.PIC17C762-33I/L.pdf2.PIC17C762-33I/L.pdf3.PIC17C762-33I/L.pdf4.PIC17C762-33I/L.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
64 pcs
  • Pranešimas
PIC17C762-33I/L specifikacijos
Dalies numeris PIC17C762-33I/L Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 84-PLCC (29.31x29.31)
Greitis 33MHz Serija PIC® 17C
RAM dydis 678 x 8 Programos atminties tipas OTP
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 84-LCC (J-Lead)
Osciliatoriaus tipas External Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
I / O skaičius 66 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
EEPROM dydis - Išsamus aprašymas PIC PIC® 17C Microcontroller IC 8-Bit 33MHz 16KB (8K x 16) OTP 84-PLCC (29.31x29.31)