PIC17C756A-33/L
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC17C756A-33/L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC17C756A-33/L
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 32KB OTP 68PLCC
Duomenų lapai: 1.PIC17C756A-33/L.pdf2.PIC17C756A-33/L.pdf3.PIC17C756A-33/L.pdf4.PIC17C756A-33/L.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
PIC17C756A-33/L specifikacijos
Dalies numeris PIC17C756A-33/L Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 68-PLCC (24.23x24.23)
Greitis 33MHz Serija PIC® 17C
RAM dydis 902 x 8 Programos atminties tipas OTP
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 68-LCC (J-Lead)
Kiti vardai PIC17C756A33L Osciliatoriaus tipas External
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA) I / O skaičius 50
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis -
Išsamus aprašymas PIC PIC® 17C Microcontroller IC 8-Bit 33MHz 32KB (16K x 16) OTP 68-PLCC (24.23x24.23) Duomenų keitikliai A/D 12x10b