PIC17C752T-16E/L
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC17C752T-16E/L
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 16KB OTP 68PLCC
  • Pranešimas
PIC17C752T-16E/L specifikacijos
Dalies numeris PIC17C752T-16E/L Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 68-PLCC (24.23x24.23)
Greitis 16MHz Serija PIC® 17C
RAM dydis 454 x 8 Programos atminties tipas OTP
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 68-LCC (J-Lead)
Osciliatoriaus tipas External Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
I / O skaičius 50 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis -
Išsamus aprašymas PIC PIC® 17C Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 16KB (8K x 16) OTP 68-PLCC (24.23x24.23) Duomenų keitikliai A/D 12x10b