PIC17C44-25E/PQ
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC17C44-25E/PQ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC17C44-25E/PQ
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 16KB OTP 44MQFP
Duomenų lapai: 1.PIC17C44-25E/PQ.pdf2.PIC17C44-25E/PQ.pdf3.PIC17C44-25E/PQ.pdf4.PIC17C44-25E/PQ.pdf
  • Pranešimas
PIC17C44-25E/PQ specifikacijos
Dalies numeris PIC17C44-25E/PQ Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 6 V Tiekėjo prietaisų paketas 44-MQFP (10x10)
Greitis 25MHz Serija PIC® 17C
RAM dydis 454 x 8 Programos atminties tipas OTP
Programos atminties dydis 16KB (8K x 16) Periferiniai įrenginiai POR, PWM, WDT
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 44-QFP
Osciliatoriaus tipas External Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
I / O skaičius 33 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis -
Išsamus aprašymas PIC PIC® 17C Microcontroller IC 8-Bit 25MHz 16KB (8K x 16) OTP 44-MQFP (10x10) Duomenų keitikliai -