PIC17C43-16I/L
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC17C43-16I/L
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 8KB OTP 44PLCC
Duomenų lapai: 1.PIC17C43-16I/L.pdf2.PIC17C43-16I/L.pdf3.PIC17C43-16I/L.pdf4.PIC17C43-16I/L.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
108 pcs
  • Pranešimas
PIC17C43-16I/L specifikacijos
Dalies numeris PIC17C43-16I/L Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 6 V Tiekėjo prietaisų paketas 44-PLCC (16.59x16.59)
Greitis 16MHz Serija PIC® 17C
RAM dydis 454 x 8 Programos atminties tipas OTP
Programos atminties dydis 8KB (4K x 16) Periferiniai įrenginiai POR, PWM, WDT
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 44-LCC (J-Lead)
Osciliatoriaus tipas External Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
I / O skaičius 33 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
EEPROM dydis - Išsamus aprašymas PIC PIC® 17C Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 8KB (4K x 16) OTP 44-PLCC (16.59x16.59)