PIC17C42A-25/P
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC17C42A-25/P
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 4KB OTP 40DIP
Duomenų lapai: 1.PIC17C42A-25/P.pdf2.PIC17C42A-25/P.pdf3.PIC17C42A-25/P.pdf4.PIC17C42A-25/P.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
PIC17C42A-25/P specifikacijos
Dalies numeris PIC17C42A-25/P Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 6 V Tiekėjo prietaisų paketas 40-PDIP
Greitis 25MHz Serija PIC® 17C
RAM dydis 232 x 8 Programos atminties tipas OTP
Programos atminties dydis 4KB (2K x 16) Periferiniai įrenginiai POR, PWM, WDT
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 40-DIP (0.600", 15.24mm)
Kiti vardai PIC17C42A25P Osciliatoriaus tipas External
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA) I / O skaičius 33
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis -
Išsamus aprašymas PIC PIC® 17C Microcontroller IC 8-Bit 25MHz 4KB (2K x 16) OTP 40-PDIP Duomenų keitikliai -