PIC16LF873AT-I/SOG
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16LF873AT-I/SOG Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC16LF873AT-I/SOG
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 7KB FLASH 28SOIC
Duomenų lapai: 1.PIC16LF873AT-I/SOG.pdf2.PIC16LF873AT-I/SOG.pdf
  • Pranešimas
PIC16LF873AT-I/SOG specifikacijos
Dalies numeris PIC16LF873AT-I/SOG Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 5667 pcs Duomenų lapas 1.PIC16LF873AT-I/SOG.pdf2.PIC16LF873AT-I/SOG.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 28-SOIC
Greitis 10MHz Serija PIC® 16F
RAM dydis 192 x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Kiti vardai PIC16LF873AT-ISOG Osciliatoriaus tipas External
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) I / O skaičius 22
EEPROM dydis 128 x 8 Išsamus aprašymas PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 7KB (4K x 14) FLASH 28-SOIC