PIC16LF727-E/P
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC16LF727-E/P
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 14KB FLASH 40DIP
Duomenų lapai: PIC16LF727-E/P.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
330 pcs
  • Pranešimas
PIC16LF727-E/P specifikacijos
Dalies numeris PIC16LF727-E/P Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 51121 pcs Duomenų lapas PIC16LF727-E/P.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 40-PDIP
Greitis 20MHz Serija PIC® XLP™ 16F
RAM dydis 368 x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 40-DIP (0.600", 15.24mm)
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
I / O skaičius 36 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
EEPROM dydis - Išsamus aprašymas PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 14KB (8K x 14) FLASH 40-PDIP