PIC16LF723-E/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16LF723-E/SO Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC16LF723-E/SO
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 7KB FLASH 28SOIC
Duomenų lapai: PIC16LF723-E/SO.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
486 pcs
  • Pranešimas
PIC16LF723-E/SO specifikacijos
Dalies numeris PIC16LF723-E/SO Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 57305 pcs Duomenų lapas PIC16LF723-E/SO.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 28-SOIC
Greitis 20MHz Serija PIC® XLP™ 16F
RAM dydis 192 x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
I / O skaičius 25 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
EEPROM dydis - Išsamus aprašymas PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 7KB (4K x 14) FLASH 28-SOIC