PIC16LF722-E/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16LF722-E/SO Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC16LF722-E/SO
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 28SOIC
Duomenų lapai: PIC16LF722-E/SO.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
  • Pranešimas
PIC16LF722-E/SO specifikacijos
Dalies numeris PIC16LF722-E/SO Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 67872 pcs Duomenų lapas PIC16LF722-E/SO.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 28-SOIC
Greitis 20MHz Serija PIC® XLP™ 16F
RAM dydis 128 x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Kiti vardai PIC16LF722ESO Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA) I / O skaičius 25
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 5 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis -
Išsamus aprašymas PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 3.5KB (2K x 14) FLASH 28-SOIC Duomenų keitikliai A/D 11x8b