PIC16LF18876-I/P
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC16LF18876-I/P
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 28KB FLASH 40DIP
Duomenų lapai: 1.PIC16LF18876-I/P.pdf2.PIC16LF18876-I/P.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
460 pcs
  • Pranešimas
PIC16LF18876-I/P specifikacijos
Dalies numeris PIC16LF18876-I/P Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 67869 pcs Duomenų lapas 1.PIC16LF18876-I/P.pdf2.PIC16LF18876-I/P.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 40-PDIP
Greitis 32MHz Serija PIC® XLP™ 16F
RAM dydis 2K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 40-DIP (0.600", 15.24mm)
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
I / O skaičius 36 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis 256 x 8
Išsamus aprašymas PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 28KB (16K x 14) FLASH 40-PDIP Duomenų keitikliai A/D 35x10b, D/A 1x5b