PIC16LF1847-I/P
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC16LF1847-I/P
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 14KB FLASH 18DIP
Duomenų lapai: 1.PIC16LF1847-I/P.pdf2.PIC16LF1847-I/P.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
PIC16LF1847-I/P specifikacijos
Dalies numeris PIC16LF1847-I/P Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 72446 pcs Duomenų lapas 1.PIC16LF1847-I/P.pdf2.PIC16LF1847-I/P.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 18-PDIP
Greitis 32MHz Serija PIC® XLP™ mTouch™ 16F
RAM dydis 1K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 18-DIP (0.300", 7.62mm)
Kiti vardai PIC16LF1847IP Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) I / O skaičius 15
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis 256 x 8
Išsamus aprašymas PIC PIC® XLP™ mTouch™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 14KB (8K x 14) FLASH 18-PDIP Duomenų keitikliai A/D 12x10b