PIC16LF18325-E/SL
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16LF18325-E/SL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC16LF18325-E/SL
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 14KB FLASH 14SOIC
Duomenų lapai: 1.PIC16LF18325-E/SL.pdf2.PIC16LF18325-E/SL.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
PIC16LF18325-E/SL specifikacijos
Dalies numeris PIC16LF18325-E/SL Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 62075 pcs Duomenų lapas 1.PIC16LF18325-E/SL.pdf2.PIC16LF18325-E/SL.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 14-SOIC
Greitis 32MHz Serija PIC® XLP™ 16F
RAM dydis 1K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
I / O skaičius 12 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
EEPROM dydis 256 x 8 Išsamus aprašymas PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 14KB (8K x 14) FLASH 14-SOIC