PIC16LF1787T-I/ML
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16LF1787T-I/ML Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC16LF1787T-I/ML
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 14KB FLASH 44QFN
Duomenų lapai: 1.PIC16LF1787T-I/ML.pdf2.PIC16LF1787T-I/ML.pdf
  • Pranešimas
PIC16LF1787T-I/ML specifikacijos
Dalies numeris PIC16LF1787T-I/ML Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 49257 pcs Duomenų lapas 1.PIC16LF1787T-I/ML.pdf2.PIC16LF1787T-I/ML.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 44-QFN (8x8)
Greitis 32MHz Serija PIC® XLP™ 16F
RAM dydis 1K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 44-VQFN Exposed Pad
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
I / O skaičius 35 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis 256 x 8
Išsamus aprašymas PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 14KB (8K x 14) FLASH 44-QFN (8x8) Duomenų keitikliai A/D 14x12b, D/A 1x8b