PIC16LF1764-I/ST
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16LF1764-I/ST Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC16LF1764-I/ST
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 7KB FLASH 14TSSOP
Duomenų lapai: PIC16LF1764-I/ST.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
672 pcs
  • Pranešimas
PIC16LF1764-I/ST specifikacijos
Dalies numeris PIC16LF1764-I/ST Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 91680 pcs Duomenų lapas PIC16LF1764-I/ST.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 14-TSSOP
Greitis 32MHz Serija PIC® XLP™ 16F
RAM dydis 512 x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
I / O skaičius 12 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
EEPROM dydis 128 x 8 Išsamus aprašymas PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 7KB (4K x 14) FLASH 14-TSSOP