PIC16LF1716-I/SP
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC16LF1716-I/SP
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 14KB FLASH 28SDIP
Duomenų lapai: 1.PIC16LF1716-I/SP.pdf2.PIC16LF1716-I/SP.pdf3.PIC16LF1716-I/SP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
PIC16LF1716-I/SP specifikacijos
Dalies numeris PIC16LF1716-I/SP Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 28-SPDIP
Greitis 32MHz Serija PIC® XLP™ 16F
RAM dydis 1K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 28-DIP (0.300", 7.62mm)
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
I / O skaičius 25 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
EEPROM dydis - Išsamus aprašymas PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 14KB (8K x 14) FLASH 28-SPDIP