PIC16LF1708-E/P
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16LF1708-E/P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC16LF1708-E/P
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 7KB FLASH 20DIP
Duomenų lapai: 1.PIC16LF1708-E/P.pdf2.PIC16LF1708-E/P.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
506 pcs
  • Pranešimas
PIC16LF1708-E/P specifikacijos
Dalies numeris PIC16LF1708-E/P Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 64906 pcs Duomenų lapas 1.PIC16LF1708-E/P.pdf2.PIC16LF1708-E/P.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 20-PDIP
Greitis 32MHz Serija PIC® XLP™ 16F
RAM dydis 512 x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 20-DIP (0.300", 7.62mm)
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
I / O skaičius 18 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
EEPROM dydis - Išsamus aprašymas PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 7KB (4K x 14) FLASH 20-PDIP