PIC16LF1707-E/SS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC16LF1707-E/SS
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 20SSOP
standartinė kaina (JAV doleriais)
737 pcs
  • Pranešimas
PIC16LF1707-E/SS specifikacijos
Dalies numeris PIC16LF1707-E/SS Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 20-SSOP
Greitis 32MHz Serija PIC® XLP™ 16F
RAM dydis 256 x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
I / O skaičius 18 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
EEPROM dydis - Išsamus aprašymas PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 3.5KB (2K x 14) FLASH 20-SSOP