PIC16LF15345T-I/SS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC16LF15345T-I/SS
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8-BIT 14KB FLASH 20SOIC
Duomenų lapai: 1.PIC16LF15345T-I/SS.pdf2.PIC16LF15345T-I/SS.pdf3.PIC16LF15345T-I/SS.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
PIC16LF15345T-I/SS specifikacijos
Dalies numeris PIC16LF15345T-I/SS Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 20-SSOP
Greitis 32MHz Serija PIC® XLP™ 16F
RAM dydis 1K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Kiti vardai PIC16LF15345T-I/SSDKR Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) I / O skaičius 18
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis 224 x 8
Išsamus aprašymas PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 14KB (8K x 14) FLASH 20-SSOP Duomenų keitikliai A/D 17x10b, D/A 1x5b