PIC16LC55A-04/P
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC16LC55A-04/P
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 768B OTP 28DIP
Duomenų lapai: PIC16LC55A-04/P.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
390 pcs
  • Pranešimas
PIC16LC55A-04/P specifikacijos
Dalies numeris PIC16LC55A-04/P Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 56303 pcs Duomenų lapas PIC16LC55A-04/P.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2.5 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 28-PDIP
Greitis 4MHz Serija PIC® 16C
RAM dydis 25 x 8 Programos atminties tipas OTP
Programos atminties dydis 768B (512 x 12) Periferiniai įrenginiai POR, WDT
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 28-DIP (0.600", 15.24mm)
Osciliatoriaus tipas External Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA)
I / O skaičius 20 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
EEPROM dydis - Išsamus aprašymas PIC PIC® 16C Microcontroller IC 8-Bit 4MHz 768B (512 x 12) OTP 28-PDIP