PIC16HV753T-I/SL
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16HV753T-I/SL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC16HV753T-I/SL
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 14SOIC
Duomenų lapai: 1.PIC16HV753T-I/SL.pdf2.PIC16HV753T-I/SL.pdf3.PIC16HV753T-I/SL.pdf
  • Pranešimas
PIC16HV753T-I/SL specifikacijos
Dalies numeris PIC16HV753T-I/SL Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5 V Tiekėjo prietaisų paketas 14-SOIC
Greitis 20MHz Serija PIC® 16F
RAM dydis 128 x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
I / O skaičius 11 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
EEPROM dydis - Išsamus aprašymas PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 3.5KB (2K x 14) FLASH 14-SOIC