PIC16HV610-I/ST
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16HV610-I/ST Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC16HV610-I/ST
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 14TSSOP
Duomenų lapai: 1.PIC16HV610-I/ST.pdf2.PIC16HV610-I/ST.pdf3.PIC16HV610-I/ST.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
PIC16HV610-I/ST specifikacijos
Dalies numeris PIC16HV610-I/ST Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5 V Tiekėjo prietaisų paketas 14-TSSOP
Greitis 20MHz Serija PIC® 16F
RAM dydis 64 x 8 Programos atminties tipas FLASH
Programos atminties dydis 1.75KB (1K x 14) Periferiniai įrenginiai Brown-out Detect/Reset, POR, WDT
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
I / O skaičius 11 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
EEPROM dydis - Išsamus aprašymas PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 1.75KB (1K x 14) FLASH 14-TSSOP