PIC16F877A-I/P
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC16F877A-I/P
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 14KB FLASH 40DIP
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
PIC16F877A-I/P specifikacijos
Dalies numeris PIC16F877A-I/P Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 4 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 40-PDIP
Greitis 20MHz Serija PIC® 16F
RAM dydis 368 x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 40-DIP (0.600", 15.24mm)
Kiti vardai PIC16F877AI/P
PIC16F877AIP
Osciliatoriaus tipas External
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) I / O skaičius 33
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis 256 x 8
Išsamus aprašymas PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 14KB (8K x 14) FLASH 40-PDIP Duomenų keitikliai A/D 8x10b