PIC16F877-10E/PQ
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16F877-10E/PQ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC16F877-10E/PQ
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 14KB FLASH 44MQFP
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
PIC16F877-10E/PQ specifikacijos
Dalies numeris PIC16F877-10E/PQ Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 4 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 44-MQFP (10x10)
Greitis 10MHz Serija PIC® 16F
RAM dydis 368 x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 44-QFP
Kiti vardai PIC16F87710E/PQ Osciliatoriaus tipas External
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA) I / O skaičius 33
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis 256 x 8
Išsamus aprašymas PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 14KB (8K x 14) FLASH 44-MQFP (10x10) Duomenų keitikliai A/D 8x10b