PIC16F876-10E/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16F876-10E/SO Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC16F876-10E/SO
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 14KB FLASH 28SOIC
standartinė kaina (JAV doleriais)
135 pcs
  • Pranešimas
PIC16F876-10E/SO specifikacijos
Dalies numeris PIC16F876-10E/SO Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 4 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 28-SOIC
Greitis 10MHz Serija PIC® 16F
RAM dydis 368 x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Kiti vardai PIC16F87610E/SO Osciliatoriaus tipas External
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA) I / O skaičius 22
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 17 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis 256 x 8
Išsamus aprašymas PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 14KB (8K x 14) FLASH 28-SOIC Duomenų keitikliai A/D 5x10b