PIC16F874-10E/L
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC16F874-10E/L
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 7KB FLASH 44PLCC
  • Pranešimas
PIC16F874-10E/L specifikacijos
Dalies numeris PIC16F874-10E/L Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 4 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 44-PLCC (16.59x16.59)
Greitis 10MHz Serija PIC® 16F
RAM dydis 192 x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 44-LCC (J-Lead)
Kiti vardai PIC16F87410E/L Osciliatoriaus tipas External
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA) I / O skaičius 33
EEPROM dydis 128 x 8 Išsamus aprašymas PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 7KB (4K x 14) FLASH 44-PLCC (16.59x16.59)