PIC16F871T-E/PT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16F871T-E/PT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC16F871T-E/PT
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 44TQFP
  • Pranešimas
PIC16F871T-E/PT specifikacijos
Dalies numeris PIC16F871T-E/PT Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 4 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 44-TQFP (10x10)
Greitis 20MHz Serija PIC® 16F
RAM dydis 128 x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 44-TQFP
Osciliatoriaus tipas External Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
I / O skaičius 33 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis 64 x 8
Išsamus aprašymas PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 3.5KB (2K x 14) FLASH 44-TQFP (10x10) Duomenų keitikliai A/D 8x10b