PIC16F818-I/PTSL
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16F818-I/PTSL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC16F818-I/PTSL
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 18DIP
standartinė kaina (JAV doleriais)
325 pcs
  • Pranešimas
PIC16F818-I/PTSL specifikacijos
Dalies numeris PIC16F818-I/PTSL Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 4 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 18-PDIP
Greitis 20MHz Serija PIC® 16F
RAM dydis 128 x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 18-DIP (0.300", 7.62mm)
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
I / O skaičius 16 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
EEPROM dydis 128 x 8 Išsamus aprašymas PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 1.75KB (1K x 14) FLASH 18-PDIP