PIC16F724-I/MV
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC16F724-I/MV
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 7KB FLASH 40UQFN
standartinė kaina (JAV doleriais)
438 pcs
  • Pranešimas
PIC16F724-I/MV specifikacijos
Dalies numeris PIC16F724-I/MV Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 40-UQFN (5x5)
Greitis 20MHz Serija PIC® XLP™ 16F
RAM dydis 192 x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 40-UFQFN Exposed Pad
Kiti vardai PIC16F724IMV Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) I / O skaičius 36
EEPROM dydis - Išsamus aprašymas PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 7KB (4K x 14) FLASH 40-UQFN (5x5)