PIC16F688-E/P
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16F688-E/P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC16F688-E/P
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 7KB FLASH 14DIP
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
PIC16F688-E/P specifikacijos
Dalies numeris PIC16F688-E/P Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 14-PDIP
Greitis 20MHz Serija PIC® 16F
RAM dydis 256 x 8 Programos atminties tipas FLASH
Programos atminties dydis 7KB (4K x 14) Periferiniai įrenginiai Brown-out Detect/Reset, POR, WDT
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 14-DIP (0.300", 7.62mm)
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
I / O skaičius 12 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
EEPROM dydis 256 x 8 Išsamus aprašymas PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 7KB (4K x 14) FLASH 14-PDIP