PIC16F631T-I/ML
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16F631T-I/ML Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC16F631T-I/ML
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 20QFN
  • Pranešimas
PIC16F631T-I/ML specifikacijos
Dalies numeris PIC16F631T-I/ML Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 20-QFN (4x4)
Greitis 20MHz Serija PIC® 16F
RAM dydis 64 x 8 Programos atminties tipas FLASH
Programos atminties dydis 1.75KB (1K x 14) Periferiniai įrenginiai Brown-out Detect/Reset, POR, WDT
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 20-VFQFN Exposed Pad
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
I / O skaičius 18 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
EEPROM dydis 128 x 8 Išsamus aprašymas PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 1.75KB (1K x 14) FLASH 20-QFN (4x4)