PIC16F570-E/MV
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC16F570-E/MV
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 3KB FLASH 28UQFN
Duomenų lapai: 1.PIC16F570-E/MV.pdf2.PIC16F570-E/MV.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
819 pcs
  • Pranešimas
PIC16F570-E/MV specifikacijos
Dalies numeris PIC16F570-E/MV Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 69975 pcs Duomenų lapas 1.PIC16F570-E/MV.pdf2.PIC16F570-E/MV.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 28-UQFN (4x4)
Greitis 20MHz Serija PIC® 16F
RAM dydis 132 x 8 Programos atminties tipas FLASH
Programos atminties dydis 3KB (2K x 12) Periferiniai įrenginiai Brown-out Detect/Reset, POR, WDT
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 28-UFQFN Exposed Pad
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
I / O skaičius 24 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis 64 x 8
Išsamus aprašymas PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 3KB (2K x 12) FLASH 28-UQFN (4x4) Duomenų keitikliai A/D 8x8b