PIC16F526-E/MG
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16F526-E/MG Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC16F526-E/MG
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 1.5KB FLASH 16QFN
Duomenų lapai: 1.PIC16F526-E/MG.pdf2.PIC16F526-E/MG.pdf3.PIC16F526-E/MG.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
720 pcs
  • Pranešimas
PIC16F526-E/MG specifikacijos
Dalies numeris PIC16F526-E/MG Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 54078 pcs Duomenų lapas 1.PIC16F526-E/MG.pdf2.PIC16F526-E/MG.pdf3.PIC16F526-E/MG.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 16-QFN-EP (3x3)
Greitis 20MHz Serija PIC® 16F
RAM dydis 67 x 8 Programos atminties tipas FLASH
Programos atminties dydis 1.5KB (1K x 12) Periferiniai įrenginiai POR, WDT
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 16-VFQFN Exposed Pad
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)