PIC16F18875-E/PT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16F18875-E/PT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC16F18875-E/PT
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 14KB FLASH 44TQFP
Duomenų lapai: PIC16F18875-E/PT.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
640 pcs
  • Pranešimas
PIC16F18875-E/PT specifikacijos
Dalies numeris PIC16F18875-E/PT Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 77168 pcs Duomenų lapas PIC16F18875-E/PT.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 44-TQFP (10x10)
Greitis 32MHz Serija PIC® XLP™ 16F
RAM dydis 1K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 44-TQFP
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
I / O skaičius 36 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
EEPROM dydis 256 x 8 Išsamus aprašymas PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 14KB (8K x 14) FLASH 44-TQFP (10x10)