PIC16F18445T-I/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16F18445T-I/SO Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC16F18445T-I/SO
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas COMPARATOR, DAC, 12-BIT ADCC
Duomenų lapai: 1.PIC16F18445T-I/SO.pdf2.PIC16F18445T-I/SO.pdf
  • Pranešimas
PIC16F18445T-I/SO specifikacijos
Dalies numeris PIC16F18445T-I/SO Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 80623 pcs Duomenų lapas 1.PIC16F18445T-I/SO.pdf2.PIC16F18445T-I/SO.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 20-SOIC
Greitis 32MHz Serija PIC® XLP™ 16F
RAM dydis 1K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Kiti vardai PIC16F18445T-I/SOTR Osciliatoriaus tipas External
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) I / O skaičius 17
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 7 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis 256 x 8
Išsamus aprašymas PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 14KB (8K x 14) FLASH 20-SOIC Duomenų keitikliai A/D 17x12b, D/A 1x5b