PIC16F18425-I/ST
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16F18425-I/ST Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC16F18425-I/ST
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas COMPARATOR, DAC, 12-BIT ADCC
Duomenų lapai: 1.PIC16F18425-I/ST.pdf2.PIC16F18425-I/ST.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
PIC16F18425-I/ST specifikacijos
Dalies numeris PIC16F18425-I/ST Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 69231 pcs Duomenų lapas 1.PIC16F18425-I/ST.pdf2.PIC16F18425-I/ST.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 14-TSSOP
Greitis 32MHz Serija PIC® XLP™ 16F
RAM dydis 1K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Osciliatoriaus tipas External Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
I / O skaičius 11 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
EEPROM dydis 256 x 8 Išsamus aprašymas PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 14KB (8K x 14) FLASH 14-TSSOP