PIC16F1769-E/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16F1769-E/SO Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC16F1769-E/SO
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 14KB FLASH 20SOIC
Duomenų lapai: 1.PIC16F1769-E/SO.pdf2.PIC16F1769-E/SO.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
456 pcs
  • Pranešimas
PIC16F1769-E/SO specifikacijos
Dalies numeris PIC16F1769-E/SO Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 58768 pcs Duomenų lapas 1.PIC16F1769-E/SO.pdf2.PIC16F1769-E/SO.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 20-SOIC
Greitis 32MHz Serija PIC® XLP™ 16F
RAM dydis 1K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
I / O skaičius 18 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
EEPROM dydis 128 x 8 Išsamus aprašymas PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 14KB (8K x 14) FLASH 20-SOIC