PIC16F1764-E/P
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16F1764-E/P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC16F1764-E/P
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 7KB FLASH 14DIP
Duomenų lapai: 1.PIC16F1764-E/P.pdf2.PIC16F1764-E/P.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
540 pcs
  • Pranešimas
PIC16F1764-E/P specifikacijos
Dalies numeris PIC16F1764-E/P Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 72656 pcs Duomenų lapas 1.PIC16F1764-E/P.pdf2.PIC16F1764-E/P.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 14-PDIP
Greitis 32MHz Serija PIC® XLP™ 16F
RAM dydis 512 x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 14-DIP (0.300", 7.62mm)
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
I / O skaičius 12 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
EEPROM dydis 128 x 8 Išsamus aprašymas PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 7KB (4K x 14) FLASH 14-PDIP