PIC16F1575-E/JQ
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16F1575-E/JQ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC16F1575-E/JQ
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 14KB FLASH 16UQFN
Duomenų lapai: 1.PIC16F1575-E/JQ.pdf2.PIC16F1575-E/JQ.pdf3.PIC16F1575-E/JQ.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
728 pcs
  • Pranešimas
PIC16F1575-E/JQ specifikacijos
Dalies numeris PIC16F1575-E/JQ Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 16-UQFN (4x4)
Greitis 32MHz Serija PIC® 16F
RAM dydis 1K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 16-UQFN Exposed Pad
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
I / O skaičius 12 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
EEPROM dydis - Išsamus aprašymas PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 14KB (8K x 14) FLASH 16-UQFN (4x4)