PIC16F15313T-I/SN
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16F15313T-I/SN Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC16F15313T-I/SN
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 8SOIC
Duomenų lapai: 1.PIC16F15313T-I/SN.pdf2.PIC16F15313T-I/SN.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
PIC16F15313T-I/SN specifikacijos
Dalies numeris PIC16F15313T-I/SN Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 106844 pcs Duomenų lapas 1.PIC16F15313T-I/SN.pdf2.PIC16F15313T-I/SN.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 8-SOIC
Greitis 32MHz Serija PIC® XLP™ 16F
RAM dydis 256 x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Kiti vardai PIC16F15313T-I/SNDKR Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) I / O skaičius 6
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis 224 x 8
Išsamus aprašymas PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 3.5KB (2K x 14) FLASH 8-SOIC Duomenų keitikliai A/D 5x10b, D/A 1x5b