PIC16F1458T-I/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16F1458T-I/SO Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC16F1458T-I/SO
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 7KB FLASH 20SOIC
Duomenų lapai: PIC16F1458T-I/SO.pdf
  • Pranešimas
PIC16F1458T-I/SO specifikacijos
Dalies numeris PIC16F1458T-I/SO Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 5759 pcs Duomenų lapas PIC16F1458T-I/SO.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 20-SOIC
Greitis 48MHz Serija PIC® XLP™ 16F
RAM dydis 512 x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
I / O skaičius 17 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis -
Išsamus aprašymas PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 48MHz 7KB (4K x 14) FLASH 20-SOIC Duomenų keitikliai A/D 9x10b, D/A 1x5b