PIC16F1455T-I/ST
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16F1455T-I/ST Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC16F1455T-I/ST
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 14KB FLASH 14TSSOP
Duomenų lapai: 1.PIC16F1455T-I/ST.pdf2.PIC16F1455T-I/ST.pdf3.PIC16F1455T-I/ST.pdf
  • Pranešimas
PIC16F1455T-I/ST specifikacijos
Dalies numeris PIC16F1455T-I/ST Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 14-TSSOP
Greitis 48MHz Serija PIC® XLP™ 16F
RAM dydis 1K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
I / O skaičius 8 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
EEPROM dydis - Išsamus aprašymas PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 48MHz 14KB (8K x 14) FLASH 14-TSSOP