PIC16F1455-I/ML
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16F1455-I/ML Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC16F1455-I/ML
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 14KB FLASH 16QFN
Duomenų lapai: 1.PIC16F1455-I/ML.pdf2.PIC16F1455-I/ML.pdf3.PIC16F1455-I/ML.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
PIC16F1455-I/ML specifikacijos
Dalies numeris PIC16F1455-I/ML Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 16-QFN (4x4)
Greitis 48MHz Serija PIC® XLP™ 16F
RAM dydis 1K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 16-VQFN Exposed Pad
Kiti vardai PIC16F1455IML Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) I / O skaičius 8
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis -
Išsamus aprašymas PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 48MHz 14KB (8K x 14) FLASH 16-QFN (4x4) Duomenų keitikliai A/D 5x10b, D/A 1x5b