PIC16C73B-20I/ML
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16C73B-20I/ML Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC16C73B-20I/ML
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 7KB OTP 28QFN
  • Pranešimas
PIC16C73B-20I/ML specifikacijos
Dalies numeris PIC16C73B-20I/ML Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 4 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 28-QFN (6x6)
Greitis 20MHz Serija PIC® 16C
RAM dydis 192 x 8 Programos atminties tipas OTP
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 28-VQFN Exposed Pad
Kiti vardai PIC16C73B20I/ML Osciliatoriaus tipas External
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) I / O skaičius 22
EEPROM dydis - Išsamus aprašymas PIC PIC® 16C Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 7KB (4K x 14) OTP 28-QFN (6x6)