PIC16C72A-20/SP
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC16C72A-20/SP
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 3.5KB OTP 28SDIP
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
PIC16C72A-20/SP specifikacijos
Dalies numeris PIC16C72A-20/SP Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 4 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 28-SPDIP
Greitis 20MHz Serija PIC® 16C
RAM dydis 128 x 8 Programos atminties tipas OTP
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 28-DIP (0.300", 7.62mm)
Kiti vardai PIC16C72A20SP Osciliatoriaus tipas External
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA) I / O skaičius 22
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis -
Išsamus aprašymas PIC PIC® 16C Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 3.5KB (2K x 14) OTP 28-SPDIP Duomenų keitikliai A/D 5x8b