PIC16C72-20/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16C72-20/SO Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC16C72-20/SO
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 3.5KB OTP 28SOIC
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
  • Pranešimas
PIC16C72-20/SO specifikacijos
Dalies numeris PIC16C72-20/SO Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 4 V ~ 6 V Tiekėjo prietaisų paketas 28-SOIC
Greitis 20MHz Serija PIC® 16C
RAM dydis 128 x 8 Programos atminties tipas OTP
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Osciliatoriaus tipas External Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA)
I / O skaičius 22 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
EEPROM dydis - Išsamus aprašymas PIC PIC® 16C Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 3.5KB (2K x 14) OTP 28-SOIC