PIC16C715-20/SS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC16C715-20/SS
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 3.5KB OTP 20SSOP
Duomenų lapai: 1.PIC16C715-20/SS.pdf2.PIC16C715-20/SS.pdf3.PIC16C715-20/SS.pdf4.PIC16C715-20/SS.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
268 pcs
  • Pranešimas
PIC16C715-20/SS specifikacijos
Dalies numeris PIC16C715-20/SS Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 4 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 20-SSOP
Greitis 20MHz Serija PIC® 16C
RAM dydis 128 x 8 Programos atminties tipas OTP
Programos atminties dydis 3.5KB (2K x 14) Periferiniai įrenginiai Brown-out Detect/Reset, POR, WDT
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Osciliatoriaus tipas External Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA)
I / O skaičius 13 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis -
Išsamus aprašymas PIC PIC® 16C Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 3.5KB (2K x 14) OTP 20-SSOP Duomenų keitikliai A/D 4x8b