PIC16C710-20E/SS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC16C710-20E/SS
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 896B OTP 20SSOP
  • Pranešimas
PIC16C710-20E/SS specifikacijos
Dalies numeris PIC16C710-20E/SS Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 4 V ~ 6 V Tiekėjo prietaisų paketas 20-SSOP
Greitis 20MHz Serija PIC® 16C
RAM dydis 36 x 8 Programos atminties tipas OTP
Programos atminties dydis 896B (512 x 14) Periferiniai įrenginiai Brown-out Detect/Reset, POR, WDT
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Osciliatoriaus tipas External Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
I / O skaičius 13 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis -
Išsamus aprašymas PIC PIC® 16C Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 896B (512 x 14) OTP 20-SSOP Duomenų keitikliai A/D 4x8b