PIC16C67-10/P
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC16C67-10/P
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 14KB OTP 40DIP
standartinė kaina (JAV doleriais)
130 pcs
  • Pranešimas
PIC16C67-10/P specifikacijos
Dalies numeris PIC16C67-10/P Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 4 V ~ 6 V Tiekėjo prietaisų paketas 40-PDIP
Greitis 10MHz Serija PIC® 16C
RAM dydis 368 x 8 Programos atminties tipas OTP
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 40-DIP (0.600", 15.24mm)
Osciliatoriaus tipas External Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA)
I / O skaičius 33 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
EEPROM dydis - Išsamus aprašymas PIC PIC® 16C Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 14KB (8K x 14) OTP 40-PDIP