PIC16C662-10/P
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC16C662-10/P
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 7KB OTP 40DIP
Duomenų lapai: 1.PIC16C662-10/P.pdf2.PIC16C662-10/P.pdf3.PIC16C662-10/P.pdf4.PIC16C662-10/P.pdf
  • Pranešimas
PIC16C662-10/P specifikacijos
Dalies numeris PIC16C662-10/P Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 4 V ~ 6 V Tiekėjo prietaisų paketas 40-PDIP
Greitis 10MHz Serija PIC® 16C
RAM dydis 176 x 8 Programos atminties tipas OTP
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 40-DIP (0.600", 15.24mm)
Osciliatoriaus tipas External Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA)
I / O skaičius 33 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis -
Išsamus aprašymas PIC PIC® 16C Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 7KB (4K x 14) OTP 40-PDIP Duomenų keitikliai -